aynaazA aynaazA .

aynaazA

چگونه با حداقل هزینه سفر کنیم

۱-ذهنیت خود را تغییر دهید
تغییر ذهنیت ممکن است چندان به تغییر بودجه مورد نیاز برای سفر مربوط نباشد، اما با این وجود مهم است. وقتی به فکر راه های ارزان تر برای سفر هستید، می توانید راه های برای پس انداز پیدا کنید. برداشتن قدم اول مراحل دیگر را آسان تر می کند.

با طرز فکر “بله، می توانم” شروع کنید. فکر نکنید “من نمی توانم مسافرت کنم” – به این فکر کنید که “کاری که امروز می توانید انجام دهید تا سفرتان به واقعیت تبدیل شود چیست؟” زندگی یک بازی ذهنی است. هر روز کارهایی انجام دهید که شما را به سفر خود نزدیک تر کند و خود را یک مسیر بدون توقف قرار دهید.

۲- برای پس انداز کردن برنامه ریزی کنید
همه ما نیاز به پس انداز بیشتری داریم مگر اینکه بیل گیتس باشیم. اما چگونه می توانیم این کار را انجام دهیم؟ اگرچه زندگی پرهزینه است، اما همیشه راه هایی برای صرفه جویی بیشتر وجود دارد. همیشه چیزی وجود دارد که می توانید آن را حذف کنید. پس انداز شما با گذشت زمان زیاد می شود.

مرتباً در قلک مسافرت خود پول بریزید- حتی اگر مبلغی کمی در هفته باشد. هر مبلغ کوچک می تواند کمک کننده باشد. هرچه بیشتر پس انداز کنید، تمایلتان به پس انداز بیشتر خواهد شد. به این ترتیب این کار دیگر برایتان سخت و طاقت فرسا نیست.


۳- انعطاف پذیر باشید
یکی از مواردی که مردم همیشه از آن به عنوان چیزی که آنها را از سفر منصرف می کند یاد می کنند، هزینه بلیط هواپیما است. اما بگذارید به شما بگویم، ما در عصر پروازهای ارزان قیمت زندگی می کنیم.
اگر بتوانید در برنامه های خود انعطاف پذیر باشید، همیشه گزینه هایی برای شما وجود دارد. مطمئناً، شما نمی توانید برای هفته آینده یک بلیط ارزان قیمت برای اروپا پیدا کنید، اما اگر در مورد مقصد و زمان سفر خود انعطاف پذیر باشید، می توانید قیمت های خوبی پیدا کنید.

من از Google Flights استفاده می کنم. ابتدا شهر خودم و سپس “همه جا” را تایپ می کنم و به دنبال ارزان ترین نتایج می گردم. من جایی را به عنوان مقصد خود در نظر می گیرم که بتوانم با کمترین هزینه به آنجا پرواز کنم.

اما اگر نمی خواهید این کار را انجام دهید، می توانید برخی از وب سایت های زیر را جستجو کنید و برای آنها ایمیل ارسال کنید:

Scott’s Cheap Flights – بهترین وب سایت برای پیدا کردن اطلاعات مربوط به سرویس های پرواز از ایالات متحده است.
The Flight Deal – قیمت های باورنکردنی برای پرواز در سراسر جهان را در اختیار شما قرار می دهد.
Secret Flying– یک سایت دیگر برای پیدا کردن قیمت های شگفت انگیز برای پرواز در سراسر جهان ( از جمله پروازهای آسیا/ آفریقا/ آمریکای جنوبی که در سایت های دیگر یافت نمی شوند.)
۵- از اقتصاد اشتراکی استفاده کنید
اقتصاد اشتراکی باعث شده تا پلتفرم های جدیدی برای صرفه جویی بوجود بیایند که سفر را ارزان تر، شخصی تر و قابل دسترس تر کرده اند. به این ترتیب دیگر نیازی به تورهای مسافرتی ندارید و می توانید با افراد محلی ارتباط برقرار کنید و سبک زندگی آنها را تجربه کنید. من برای مسافرت از این وب سایت ها استفاده می کنم! شما هم می توانید همین کار را انجام دهید. موارد مورد علاقه من عبارتند از:

Airbnb– بهترین بستر ممکن برای اجاره اتاق، آپارتمان و خانه از افراد محلی.
Couchsurfing – برای یافتن محل اقامت رایگان (اغلب کاناپه) و دیدار با مسافران / افراد محلی.
Trusted Housesitters – برنامه مورد علاقه من- اجازه خانه کسی که خود در تعطیلات به سر می برد.
EatWith – به شما کمک می کند وعده های غذایی خود را با افراد محلی صرف کنید.
BlaBlaCar – امکان استفاده از اتومبیل دیگران را به شما می دهد به این صورت که شما یک صندلی را کرایه می کنید.

برای مطالعه ادامه مطلب کلیک کنید....


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۴۳:۲۴ توسط:ایناز موضوع: نظرات (0)